Prodloužená záruka 3 roky

Tenda vám od 1.6.2022 přináší nový benefit v podobě prodloužené tříleté záruky! Tato záruka se vztahuje nejen na nová zařízení, ale také na všechna zařízení Tenda z oficiální distribuce zakoupená po 1.6.2019. 

Věříme, že tuto novinku proto ocení i stávající majitelé, jelikož tato záruka bude poskytnuta i zpětně, resp. prodloužena na tři roky od data nákupu. 

záruka 3 roky

Jako výhradní distributor značky Tenda máme za léta působení na českém a slovenském trhu ověřeno, že jsou naše výrobky kvalitní, spolehlivé a s téměř nulovou reklamovaností. Jsme si proto jistí, že prodloužení záruky o jeden rok oceníte nejen jako koncoví zákazníci, ale také jako prodejci a subdistributoři. Produktům 100 % důvěřujeme, proto se tohoto kroku nebojíme a naopak se těšíme na vaši zpětnou vazbu.

Společnost Tenda technology byla založena v roce 1999 a na českém trhu působí od roku 2008. Jsme uznávaným dodavatelem síťových zařízení a vybavení a naším cílem je dodávat snadno instalovatelná a cenově dostupná síťová řešení, která lidem usnadní komunikaci v osobním i pracovním životě.

Produkty Tenda zahrnují Wi-Fi routery, adaptéry, access pointy, switche, mesh sítě, IP kamery a také produkty pro chytrou domácnost, jako jsou smart zásuvky nebo vypínače. Seženete je u všech zavedených prodejců elektra, a to online i v kamenných obchodech. 

 

 

▲ Nahoru